20$2Surf REFBACK 100%

Klikanie na reklamy.

20$2Surf REFBACK 100%

Poslaťod Chochi v Ned Sep 25, 2011 2:34 pm

Obrázok


Celkom vyplatený refback: 0,80594 $


Ponúkam vám skvelú možnosť ako si zarobiť rýchlo a jednoducho pár dolárov.

Najprv si predstavíme systém 20$2Surf
20$2Surf je reklamný systém kde vy máte nainštalovaný jednoduchý program na ktorom sa zobrazujú bannery za každých 1000 zobrazení dostanente 11 centov. Je to dobrý systém ako si zarobiť v podstate nič nerobíte stačí keď si program zapnete a popri chatovaniu na facebooku zarábate.
Zobrazenia sa prekonvertujú na peniaze raz za mesiac.
Problém je však v tom že výplatné minimu je až 20 dolárov.

Moja ponuka
Moja ponuka vyplýva s poslednej vety predchádzajúceho odseku.
Pre bežného užívateľa ktorý chce len zarábať, nie zháňať ďaších referralov,
Kód: Vybrať všetko
 Referral :Ide o človeka ktorý každým svojím kliknutím prispeje na vaše konto aj rovnakú alebo menšiu odmenu akú dostane on sám. Podmienkou je pri registrácii uviesť vaše jmého do kolónky referral, ako osobu, ktorá klikačky odporučila.

je výplatné minimum príliš vysoké.
A preto píšem tento článok. Keď sa vy zaregistrujete podo mnou ja budem dostávať za každý kredit čo získate províziu 0,1 kreditu. Ja sa vzdám mojej provízie. To znamená že vy kým zarobíte 20 (výplatné minimum) odo mňa budete už mať na účte $2,00. Celkom zarobíte 22,00 $ a to môžete využiť na nákup v online obchodoch(viď. článok).

Ako budem vyplácať??
Vždy keď uvidím v zozname referalov, že ste prekročili 100 bodov (viď. obr.) na účet klikačky PTC.4fan.cz vám vyplatím 0,011 $. Spolu s ostatnými ponukami refbacku a zároveň klikaním na ptc.4fan.cz môžete rýchlo dosiahnúť výplatné minimum. A tým pádom rýchlejšie a ľahšie zarobiť.
Obrázok


Ako začať?
1. Zaregistrujte sa na 20$2Surf
2. Zaregistrujte sa Alertpay
3. Pod článok napíšte
Kód: Vybrať všetko
Váš nick:
Váš E-mail:

4. Začnite surfovať a hneď ako dosiahnete 1000 bodov vás prvý raz vyplatím.

Obrázok


Pár tipov ako zvýšiť zárobky:
Obrázok

*Keď sa vám pri surfovaní zobrazí tento banner kliknite naň dostanete bonus 1-1000 kreditov.

*Využívajte rubriku Clicks Bonus kliknete na banner počkáte kým sa odpočíta 30 sekúnd zavriete stránku a dostanete 10 kreditov.

*Získajte si svojich vlastných referalov. V rubrike Links and Banners si skopírujte referral link a šírte ho na sociálnych sietiach, povedzte svojím kamarátom. Ak máte svoje stránky môžete umiestniť html kód banneru na ne. Môžete tiež inzerovať svoj link, zaregistrujete sa na nejakú klikačku a tam si "kúpite" zobrazenia svojho ref. linku. Pod tipom so zoradil pár strániek, ktoré využívam ja inzerovanie, inzerovanie je úplne zadarmo stačí len naklikať požadované množstvo centov a potom ich vymeniť za reklamu.

http://ptc.4fan.cz - po 5 dňoch klikania na reklamy si môžete kúpiť z na klikaného reklamu v sekcii Výplata/Prevod na reklamu .
Klikacka.eu - po 3-5 dňoch klikania na reklamy si môžete kúpiť z na klikaného reklamu v sekcii Prevody a Výplata .
ďalšie: PTC.bezkonce, Klikacka.jecool
Viac v tomto článku

Každá stránka/aplikácia v tomto článku je overená a bezpečná.
Ak máte záujem sa dozvedieť sa viac o zarábaní cez internet pozrite si fórum.

Obrázok
Chochi
Site Admin
 
Príspevky: 168
Registrovaný: Sob Nov 06, 2010 4:52 pm


  • Reklama

Späť na Klikačky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

TOPlist
cron