Jak získat body

Jak získat body

Poslaťod Alena v Str Feb 22, 2012 3:40 pm

Ahoj, jsem začátečník tak promiň můj asi hloupý dotaz. Mám účet štandartný a jiný nechci. Když si chci zvýšit počet bodů a koupím si reklamu tak to budu mít víc klikání ? A kolik stojí nákup např. 1000 kliků. Děkuji
Alena
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon Jan 30, 2012 9:21 am

Re: Jak získat body

Poslaťod Chochi v Str Feb 22, 2012 7:29 pm

Viac reklám vám nepribudne pribudne len tá jedna vaša reklama. A je už len na vás či budete na ňu klikať alebo nie.
Zavedením tohoto systému som chcel docieliť to, že členovia si budú kupovať reklamy a tým pádom sa zvýši počet reklám.

1000 reklám stojí 2,4$ ale dá sa kúpiť len cez Alertpay. Pre vás by mohlo byť zaujímavejšia ponuka 500 klikov za dolár, zaplatiť môžete priamo z účtu klikačky. Za to dostanete 75 bodov čo už dostatočný počet na výplatu.
Objednať sa dá vo vašom profile v sekcii Výplata/Prevod na reklamu.
Chochi
Site Admin
 
Príspevky: 168
Registrovaný: Sob Nov 06, 2010 4:52 pm

Re: Jak získat body

Poslaťod yanni11 v Ned Nov 04, 2012 10:07 pm

Zdravím, před nedávnem jsem si objednala reklamu, peníze se odečetly z účtu, reklamu jsem neviděla... body nepřipsány..
copak se děje? nefunguje to tady?

díky za odpověď.
A.
yanni11
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Feb 01, 2012 9:13 pm

Re: Jak získat body

Poslaťod yanni11 v Sob Jún 29, 2013 11:29 am

ZDRAVÍM. Předchozí dotaz zůstal bez odpovědi, takže znova. Opětně jsem si objednala reklamu a opětně se nic neobjevilo. Jenom mi to odečetlo peníze. Jestli to tady nefunguje, tak to aspoň oznam, ale tohle je na naštvání. Hlavně Ti to nedělá dobrou reklamu.
Je tady jedna reklama a když objednám a zaplatím další, tak z toho není nic, jenom přijdu o peníze? A admine, neodpovídáš, kašleš na to?
yanni11
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Feb 01, 2012 9:13 pm



  • Reklama

Späť na PTC.4fan

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

TOPlist
cron